Корзина
18 отзывов
ЕКО-ПРАННЯ та ЕКО-ПРИБИРАННЯ
Производители
Контакты
БОЛЬШАЯ СТИРКА от REKLINN
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+38093286-29-85
Cоць Виталина
УкраинаКиевская областьФастовул. Суворова 1008500
Карта

ЕКО-ПРАННЯ та ЕКО-ПРИБИРАННЯ

ЕКО-ПРАННЯ та ЕКО-ПРИБИРАННЯ

На сьогодняшній день багато людей задаються питанням екології, вибором екологічних продуктів  у побуті та вживанні для себе та своїх близьких.  Хімічна індустрія заполонила майже всі товари побуту та вжитку, хімічні елементи є у будь-якому товарі чи продукті. Прання, прибирання, дезинфекція- є невідємною частиною нашого життя. І звісно ж засоби, що для цього застосовуються.

     Дехто іде в найближчий магазин, супер-маркет і купує щось з вітрини,інші замовляють в інтернет-магазинах,а деякі шукають альтернативу теперішнім засобам для прпння та чищення. Є декілька способів та методів еко-прання та еко-прибирання.

                                                ГІРЧИЦЯ

Сухою гірчицею миють посуд(ефективно видаляє жир), а також перуть білизну. Гарно підходить для прання шовку та шерсті. Не підходить для прання бавовни.

                                    МИЛЬНЯНКА ЛІКАРСЬКА або МИЛЬНИЙ КОРІНЬ

Мильнянку застосовують теж для прання. Так як і гірчиця, мильнянка підходить для прання шовку та шерсті. На відміну від гірчиці, мильний корінь дає піну. Даний спосіб прання- екологічний, безфосфатний, але затратний по часу.Так як, корінь потрібно купити або знайти, накопати, вимити, насушити, за 12 годин до прання замочити, настояти і тільки потім приступати до прання.

                                   КІНСЬКИЙ КАШТАН

Всі ми з дитинства знаємо що це! Восени всі парки та тротуари засипані цими їжачками.Багато хто згадає, як в дощову днину, на проїжджих частинах стоять калюжі з піною. Це відбувається завдяки сапоніну, що містить каштан. Для прання потрібно зібрати, висушити та подрібнити до стану порошку. Каштановий порошок потрібно додавати у пральну машину безпосередньо у барабан. підходить для всіх типів тканин.

Всі методи дійсно працюють і дійсно не шкодять здоров"ю і оточуючому середовищу. Але в наш час, час технологій та інтернету не всі можуть ходити по лісах та галявинах у пошуках мильнянки. ТМ Reklinn подбала про всі ці аспекти нашого щоденного життя. Всі засоби ТМ Reklinn є гіпоалергенними, безфосфатними та якісними!

Соць В.В.